Konteinerid

Jäätmete äraveo täisteenus
Kõigepealt tasub valida sobivat konteinerit. Valikus on 2,5-30m3 konteinerid. Toome sobivas suuruses konteineri kohale kokkulepitud kuupäeval. Kui konteiner saab täis, viime selle ära ning vajadusel asendame uuega. Jäätmete sorteerimine ja käitlemine on hinnas.

Konteinerid
Anname rendile ja müüme erisuurustes prügiveokonteinerid ja HD polüetileenist prügikonteinerid. Mida varasemas jäätmete kogunemis etapis meiega ühendust võtate, seda mõistlikuma lahenduse suudame välja pakkuda
Saame luua kohandatud lahendusi jäätmete kogumiseks ja äravaeoks. Tagame, et kõik jäätmed käideldakse keskkonna norme järgides.

Klienditugi ja dispetšeriteenus
Väärtustame Teie aega ja arvestame teie vajadustega, seega meie dispetšeriteenus on ööpäevaringne. Kiireim viis konteineri tellimiseks või ostmiseks on helistada telefonile: 6871300 või kirjutada e-postile: info@konteineriterent.ee

Jäätmed
Kogumise ja vedamise jäätmete hulka kuuluvad: ehitus ja lammutusjäätmed, suuremõõtmilised olmejäätmed, aedadae kevad ja sügiskoristuse jäätmed….
Tegeleme jäätmete kogumisega ja vedamisega, ning seejärel toimetame jäätmeid sorteerimiskeskusesse või prügijääma, kus neid töödeldakse, sorteeritakse ja ladustatakse.

Läbi operatiivse infoedastuse ja ja profesionaalse tegutsemise on tagatud:
• Jäätmete toimetus taaskasutusse, sorteerimis- või jätmekeskusesse.
• Ööpäevaringne dispetšeriteenus ja Klienditugi aitab teil määratleda majanduslikke aspekte ja soovitada kõige asjakohasemaid lahendused
• Tunneme ennast kindel prügiveoteenuse osutamisel, sest meie sõidukeid opereerivad usaldusväärsed profesionaalid, kes oskavad asetada konteinerid kõige sobivamatesse kohtadesse ning pakkuda konteinerid õigeaegselt.
• Kui Teil on juba olemas konteinerid, mis sobivad Teie vajadustele, saame korraldada nende regulaarse tühjendamise
• Kogume jäätmed: ehitusobjektidelt; kaubanduspindadelt, laopindadelt; munitsipaalhoonetest; sadamatest;tööstuskinnistutelt ja hoonetest; ärihoonetest ja kontoritest

Sõltumata sellest kas olete väike, kesmine või suur tootmisettevõtte olete meile tähtis. Väärtustame igat klienti ja projekti ning pakume võimalikud lahendused individuaalselt, et tagada tasuv ja tõhus lahendus konkreetsele ettevõtte jaoks.

Konteinerite rent

Küsi hinnapakkumist

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Teema

Teade

konteiner30m2